با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 182

اعضای اتحادیه‌های صنفی آموزش قوانین مالیاتی می‌بینند

تاریخ انتشار: 16 بهمن 1395 , بازدید: 1001
بنیاد فرهنگی اصناف ایران با مشارکت جهاد دانشگاهی دوره 4 ساعته آموزش قوانین مالیاتی را برای اعضای همه اتحادیه‌های صنفی سراسر کشور تدارک دیده است.

بنیاد فرهنگی اصناف ایران با مشارکت جهاد دانشگاهی دوره 4 ساعته آموزش قوانین مالیاتی را برای اعضای همه اتحادیه‌های صنفی سراسر کشور تدارک دیده است.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی اتاق اصناف ایران، علی عوض‌پور نایب رییس بنیاد فرهنگی اصناف ایران با اعلام این خبر خاطرنشان کرد: آگاهی جامعه بزرگ اصناف کشور از قوانین و مقررات موجب می‌شود تا در اجرای قانون، مصالح و منافع اصناف بدرستی مورد توجه قرار گیرد.

 

وی افزود: اطلاع و اشراف متصدیان و مدیران بنگاه‌های صنفی از قوانین و مقرراتی که هر روز با آن روبه‌رو هستند، به‌دلیل مشغله اجرایی کاهش یافته و سبب شده تا تسلط آنها بر منافعشان کم شود.

 

عوض‌پور تصریح کرد: روسای اتاق‌های اصناف سراسر کشور و اتحادیه‌های صنفی می‌توانند نسبت به معرفی مدیران و صاحبان بنگاه‌های صنفی زیرمجموعه خود به بنیاد فرهنگی اصناف از طریق شماره تلفن‌های ۸۸۳۴۵۹۹۱ (اناق اصناف ایران) و  ۲۲۷۵۸۰۷۶ و ۲۲۷۵۸۰۵۳-۰۲۱ ( بنیاد فرهنگی اصناف) اقدام کنند.

 

به‌گفته وی کلاس‌ها به صورت رایگان بوده و به مدت 3 تا 5 ساعت، در محل اتاق‌ها، اتحادیه‌ها و یا مراکز آموزشی مورد نظر اتحادیه‌ها و بنیاد اصناف برگزار می‌شود.

 

بر اساس این گزارش، بنیاد فرهنگی اصناف ایران با هماهنگی و حمایت سازمان امور مالیاتی کشور، آموزش رایگان مدیران و صاحبان صنوف سراسر کشور را در برنامه خود قرار داده است.

برای هر دوره کلاس‌ها باید دست کم ۵۰ نفر حضور داشته باشند و پس از برگزاری کلاس‌ها برای هر فرد به صورت مجزا گواهینامه پایان دوره آموزشی از سوی جهاد دانشگاهی و بنیاد فرهنگی اصناف ایران با تایید سازمان امور مالیاتی صادر می‌شود.

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016