با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 177

هیات ویژه گزارش ملی حادثه پلاسکو از مردم کمک خواست

تاریخ انتشار: 16 بهمن 1395 , بازدید: 361
هیات ویژه گزارش ملی حادثه پلاسکو در اطلاعیه‌ای از مردم و کارشناسان برای ارائه اطلاعاتی درباره دلایل و نحوه شروع و گسترش آتش‌سوزی و فروریختن ساختمان پلاسکو دعوت به همکاری کرد.

هیات ویژه گزارش ملی حادثه پلاسکو در اطلاعیه‌ای از مردم و کارشناسان برای ارائه اطلاعاتی درباره دلایل و نحوه شروع و گسترش آتش‌سوزی و فروریختن ساختمان پلاسکو دعوت به همکاری کرد.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران به نقل از ایسنا، رئیس‌جمهور در جلسه هیات دولت روز سوم بهمن ۱۳۹۵ وعده داد هیات ویژه‌ای را برای تدوین گزارش ملی حادثه ساختمان پلاسکو مشخص خواهد کرد که در راستای عملیاتی‌سازی این وعده، روز نهم بهمن در حکمی رئیس، اعضا و شرح وظایف اصلی این هیات را تعیین کرد.

 

در حکم رییس جمهور با اشاره به ایثار و فداکاری آتش‌نشانان، احساسات ملی ایرانیان و وحدت و انسجام مردم در کمک به آسیب‌دیدگان، ضرورت پیشگیری از حوادث مشابه یادآور شده و از هیات ویژه خواسته است ظرف مدت 2 ماه با بررسی علل و عوامل وقوع آتش‌سوزی و فروریختن ساختمان، درباره نحوه مدیریت محیطی حادثه، کیفیت هماهنگی دستگاه‌های مسوول مدیریت بحران، راه‌های پیشگیری از تکرار آن و اصلاحات ساختاری و مدیریتی لازم گزارش دقیق تهیه و برای اطلاع مردم ایران نشر کنند. همه دستگاه‌ها و مسوولان ذی‌ربط نیز موظف به همکاری با این هیات شده‌اند.

 

علی‌اکبر آقا کوچک، سعید بختیاری،‌ فرج‌الله رجبی، شاپور طاحونی،‌ نصرالله طهماسبی،‌ محمد فاضلی،‌ سیدباقر مرتضوی،‌ رسول میرقادری و مهدی هداوند اعضای هیات ویژه گزارش ملی بررسی حادثه پلاسکو هستند.

 

بر این اساس،‌ هیات ویژه گزارش ملی حادثه پلاسکو با صدور اطلاعیه‌ای از عموم مردم وکارشناسانی که اطلاعاتی درباره دلایل و نحوه شروع و گسترش آتش‌سوزی و متعاقب آن فروریختن ساختمان پلاسکو دارند،‌ دعوت کرده تا این اطلاعات را در قالب فیلم، عکس،‌ گزارش یا تحلیل کارشناسی از طریق ورود به تارنمای www.modares.as.ir/heiatplasco و بارگذاری در آن،‌ ارسال به پست الکترونیک به نشانی heiatplasco@modares.ac.ir،‌ ارسال به دبیرخانه هیات به نشانی تهران، بزرگراه جلال آل احمد،‌ پل نصر، صندوق پستی 14115-111، تلفن 88009720 و دورنگار 88007598 ارسال کنند.

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016