با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 176

کسبه پلاسکو به «نور» نرسیدند

تاریخ انتشار: 16 بهمن 1395 , بازدید: 813
تقاضای اصناف از بنیاد مستضعفان اعلام هرچه سریع‌تر شرایط نوسازی و واگذاری واحدهای جدید پلاسکو است.

تقاضای اصناف از بنیاد مستضعفان اعلام هر چه سریع‌تر شرایط نوسازی و واگذاری واحدهای جدید پلاسکو است.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران، رئیس اتحادیه صنف پیراهن‌دوزان و پیراهن‌فروشان در گفت‌وگو با فارس درباره آخرین اخبار استقرار کسبه آسیب‌دیده ساختمان پلاسکو در مجتمع تجاری نور گفت: هنوز استقرار کسبه پلاسکو به‌دلیل اختلافی که بین قرارگاه خاتم‌الانبیاء(ص) و بانک‌های خریدار سرقفلی واحدهای تجاری از این قرارگاه وجود دارد، انجام نشده است.

 

مجتبی درودیان با بیان اینکه بطور دقیق از جزئیات اختلاف بین قرارگاه‌ خاتم‌الانبیاء و بانک‌ها آگاه نیستم، افزود: قرارگاه خاتم برای حل مشکل قول مساعد داده اما تا این لحظه امکان استقرار کسبه ساختمان پلاسکو تا حل مشکل پیش‌آمده، وجود نداشته است.

 

درودیان اظهار داشت: پس از حل مشکل قرارگاه خاتم، واحدهای تجاری را در اختیار بانک‌های خریدار سرقفلی قرار می‌دهد و بانک‌ها هم آن را در اختیار اتحادیه و سپس واحدهای تجاری مجتمع نور در اختیار کسبه پلاسکو قرار می‌گیرد.

 

بازگشایی پلمب واحدهای آسیب‌ ندیده

 

مجتبی درودیان درباره وضعیت اجناس باقی‌مانده در واحدهای آسیب‌ندیده پلاسکو و اینکه آیا صاحبان این اجناس موفق به برداشتن اجناس خود شده‌اند، گفت: واحدهای آسیب‌ندیده ساختمان پلاسکو توسط دادستانی کل کشور پلمب شده بود که امروز از طرف دادستانی نامه بازگشایی آین واحدها به کلانتری ارسال شده است.

 

درودیان با بیان اینکه قرار شده با حضور کلانتری و نماینده اتحادیه‌ها پلمب واحدهای تجاری آسیب‌ندیده پلاسکو برداشته شود، افزود: پس از برداشتن پلمب واحدهای مذکور، مالکان این واحدها می‌توانند اجناس و دارایی‌های خود را از این واحدهای تجارتی بردارند.

 

وی با تأکید بر اینکه دغدغه اصناف آسیب‌دیده ساختمان پلاسکو وضعیت نامعلوم ساخت دوباره پلاسکو توسط بنیاد مستضعفان است، بیان داشت: کسبه نمی‌دانند آیا دقیقا این ساختمان دوباره توسط بنیاد ساخته می‌شود یا خیر؟

 

وی اضافه کرد: کسبه این ساختمان خواستارند تا وضعیت روشنی از آینده این ساختمان داشته باشند و بدانند که در صورت ساخت، واحدهای تجاری جدید با چه شرایطی به آنها واگذار می‌شود.

 

وی با اشاره به خواسته افرادی که واحدهای تجاری و اجناسشان در ساختمان باقیمانده است، گفت: این افراد خواستارند تا بنیاد قبل از تخلیه محل تجاری‌اشان به آنها رسید تحویل دهد که این فرد در این مکان با چنین متراژی یک واحد تجاری داشته و هم‌اکنون در اختیار بنیاد است و پس از ساخت دوباره به آنها واگذار می‌شود و امکان فعالیت تجاری را در آن خواهند داشت.

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016