با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 175

مواد غذایی شب عید گران نمی‌شود

تاریخ انتشار: 15 بهمن 1395 , بازدید: 1345
هنوز محموله‌های وارداتی برنج از گمرک ترخیص نشده‌اند که با ترخیص آنها، قیمت برنج خارجی کاهش می‌یابد.

هنوز محموله‌های وارداتی برنج از گمرک ترخیص نشده‌اند که با ترخیص آنها، قیمت برنج خارجی کاهش می‌یابد.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران، محمد آقاطاهر رئیس اتحادیه بنکداران مواد غذایی تهران با تاکید بر اینکه برای شب عید افزایش قیمت مواد غذایی نداریم به ایسنا گفت: برای شب عید افزایش قیمت مواد غذایی نخواهیم داشت و ناامنی از نظر تامین و ذخیره‌سازی مواد غذایی نداریم.

 

آقاطاهر درباره ممنوعیت ترخیص برنج وارداتی در گمرک اظهار داشت: قرار بود ممنوعیت واردات برنج از اول دی برداشته شود اما هنوز این اتفاق نیفتاده و هنوز برنج‌های خارجی ترخیص نشده‌اند.

 

وی با اشاره به تغییرات قیمت پس از آزاد شدن ترخیص برنج‌های وارداتی افزود: قیمت برنج خارجی کمی افزایش پیدا کرده اما پس از ورود محموله‌ها به بازار می‌توان شاهد کاهش قیمت برنج خارجی بود.

 

رئیس اتحادیه بنکداران مواد غذایی تهران درباره قیمت برنج ایرانی و خارجی در بازار اضافه کرد: قیمت برنج ایرانی متغیر است و در عمده‌فروشی‌ها از کیلویی ۸۰۰۰ تا ۱۳ هزار تومان است.

 

به گفته آقاطاهر، قیمت برنج ایرانی در 10 تا 15 روز گذشته تغییر نداشته و قیمت برنج خارجی نیز کیلویی ۴۲۰۰ تا ۵۰۰۰ تومان است.

 

وی با اشاره به تغییرات قیمت مواد غذایی برای شب عید تاکید کرد: انبارها به اندازه کافی از مواد غذایی پر شده‌اند و زمان عرضه مواد غذایی برای شب عید نیز تا مدتی دیگر توسط دولت اعلام خواهد شد.

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016