با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 174

فاضلی: پاساژ کویتی‌ها فعلا تعطیل است

تاریخ انتشار: 15 بهمن 1395 , بازدید: 1496
برخی از واحدهای تجاری پاساژ کویتی‌ها که دیوار به دیوار ساختمان پلاسکو بوده، آسیب دیده و این واحدها حدود دو هفته بلاتکلیف و تعطیل مانده‌اند.

برخی از واحدهای تجاری پاساژ کویتی‌ها که دیوار به دیوار ساختمان پلاسکو بوده، آسیب دیده و این واحدها حدود دو هفته بلاتکلیف و تعطیل مانده‌اند.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران به نقل از ایسنا علی فاضلی، رئیس اتاق اصناف ایران در این‌باره گفت: این واحدها به‌دلیل مشخص نشدن تکلیفشان تا اطلاع ثانوی تعطیل هستند و کسبه آن باید صبر کنند.

 

فاضلی افزود: کسبه پاساژ کویتی‌ها که از حادثه ساختمان پلاسکو آسیب دیده‌اند باید صبر کنند تا سازمان نظام مهندسی آن‌ را بررسی کند که به گفته این سازمان، بررسی واحدهای پاساژ کویتی‌ها از روزهای ابتدایی این هفته آغاز می‌شود.

 

وی درباره بررسی سازمان نظام مهندسی درباره واحدهای باقی‌مانده از ساختمان پلاسکو نیز اظهار داشت: موضوع ادامه کار کسبه ساختمان پلاسکو که واحدهایشان از این حادثه آسیب جدی ندیده و در انتهای ساختمان وجود دارد، از سوی سازمان نظام مهندسی در حال بررسی است و بر اساس نتایج اولیه این بررسی، همه آنها که حدود ۲۰۰ واحد است، باید تخلیه و در مجتمع نور مستقر شوند.

 

فاضلی اضافه کرد: بررسی درباره پاساژ کویتی‌ها در سازمان نظام مهندسی طی روزهای نخست این هفته آغاز می‌شود و از آن‌جا که بدون کار کارشناسی نمی‌توان اظهار نظری در این‌باره کرد و تصمیمی گرفت، باید کسبه آسیب‌دیده پاساژ کویتی‌ها نیز صبر کنند تا نتایج بررسی و مشخص شود.

 

وی ادامه داد: اگر واحدهای تجاری پاساژ کویتی‌ها قابل سکونت باشد، مرمت و بازسازی در آن‌جا آغاز می‌شود و اگر قابل سکونت نباشند به مجتمع نور یا پاساژ دیگری منتقل می‌شوند.

 

رئیس اتاق اصناف با اشاره به اینکه هیچ آماری درباره میزان آسیب پاساژ کویتی‌ها در دست نیست، تصریح کرد: کسبه پاساژ کویتی‌ها نیز پس از روشن شدن میزان آسیب وارده، می‌توانند از تسهیلات و مصوبات حمایتی پلاسکونشینان استفاده کنند.

 

گفتنی است کسبه ساختمان پلاسکو از روز شنبه در مجتمع نور استقرار پیدا می‌کنند.

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016