با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 173

تحریم جدید آمریکا علیه ۱۲ شرکت و ۱۳ فرد

تاریخ انتشار: 15 بهمن 1395 , بازدید: 1115
وزارت خزانه‌داری آمریکا با انتشار بیانیه‌ای از افزوده شدن نام ۱۲ شرکت و ۱۳ فرد به فهرست تحریم‌های آمریکا علیه ایران خبر داد.

وزارت خزانه‌داری آمریکا با انتشار بیانیه‌ای از افزوده شدن نام ۱۲ شرکت و ۱۳ فرد به فهرست تحریم‌های آمریکا علیه ایران خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران به نقل تسنیم، وزارت خزانه‌داری آمریکا با انتشار بیانیه‌ای از افزوده شدن 12 شرکت و 13 فرد به فهرست تحریم‌های آمریکا علیه ایران خبر داد. برخی از شرکت‌های تحریم شده در امارات، لبنان و چین مستقر هستند.

 

بر اساس بیانیه دفتر کنترل دارایی‌های خارجی وزارت خزانه‌داری امریکا 4 شرکت مستقر در لبنان به اتهام ارتباط با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست تحریمی آمریکا قرار گرفته‌اند.

 

برخی شرکت‌های تحریم شده عبارتند از شرکت احداث و تجارت ماهر، شرکت تجارت و مهندسی میراژ، شرکت میراژ برای خدمات مدیریت پسماند و زیست محیطی، شرکت دارویی ریم در لبنان، شرکت تجاری کوسالینگ، شرکت واردات صادرات قرن جدید نینگبو در چین و شرکت پیرل رویال در امارات.

 

رئیس دفتر کنترل دارایی‌های خارجی وزارت خزانه‌داری امریکا با این ادعا که تحریم‌های جدید وضع شده نقض برنامه جامع اقدام مشترک نیست، تاکید کرد دولت آمریکا آماده است تحریم‌های جدیدی علیه ایران به بهانه فعالیت‌های موشکی این کشور وضع کند.

 

جان اسمیت افزود: ما به‌طور فعالانه همه ابزارهای موجود از جمله تحریم‌های مالی را برای پاسخ دادن به این رفتار ایران به کار می‌گیریم.

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016