با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 164

پیش‌فروش بلیت قطارهای نوروزی آغاز شد

تاریخ انتشار: 13 بهمن 1395 , بازدید: 398
معاون مسافری راه‌آهن از آغاز پیش‌فروش بلیت قطارهای نوروزی از ۱۷ بهمن امسال خبر داد که البته امسال نرخ آن گران نمی‌شود.

معاون مسافری راه‌آهن از آغاز پیش‌فروش بلیت قطارهای نوروزی از ۱۷ بهمن امسال خبر داد که البته امسال نرخ آن گران نمی‌شود.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و وسایل الکترومکانیکی تهران به نقل از تسنیم، میرحسن موسوی در نشست خبری با بیان اینکه راه‌آهن برای دوره پیک سفر با قطار از 25 اسفند تا 15 فروردین 96 پیش‌بینی‌‌های لازم را انجام داده است، اظهار داشت: ظرفیتی که برای این روزها پیش‌بینی شده 204 رام قطار به صورت روزانه است.

 

موسوی با بیان اینکه 4300 قطار برای کل روزهای پیک پیش‌بینی شده، تصریح کرد: یک میلیون و 615 هزار صندلی برای متقاضیان در مدت یاد شده ظرفیت ایجاد شده که 730 هزار نفر صندلی مربوط به قطارهای مسافری است که مقصد آنها مشهد مقدس است.

 

وی اضافه کرد: پیش‌فروش قطارهای نوروز 96 از 17 بهمن در 2 بخش و به مدت 3 روز ادامه می‌یابد. در 17 بهمن ساعت 17، فروش اینترنتی در همه مسیرها منهای مشهد- تهران فروش بلیت خواهیم داشت.

 

معاون مسافری راه آهن با با بیان اینکه 18 بهمن نیز این بلیت‌ها از طریق آژانس‌ها فروخته می‌شود،‌ تصریح کرد:  18 بهمن بلیت قطارهای مشهد-تهران از طریق اینترنتی و 19 بهمن نیز بلیت‌های همین مسیر از طریق آژانس‌ها فروخته خواهد شد.

به گفته موسوی، امسال حدود 2000 مرکز فروش بلیت قطار پیش‌بینی شده است.

 

 

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016