با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 162

پرداخت وام ۳۰۰ میلیونی به کسبه پلاسکو از 20 بهمن

تاریخ انتشار: 13 بهمن 1395 , بازدید: 1179
پرداخت وام ۳۰۰ میلیون تومانی به کسبه پلاسکو در هفته آینده و پس از اسکان آنها در مجتمع تجاری نور تهران آغاز می‌شود.

پرداخت وام ۳۰۰ میلیون تومانی به کسبه پلاسکو در هفته آینده و پس از اسکان آنها در مجتمع تجاری نور تهران آغاز می‌شود.

 

  به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و وسایل الکترومکانیکی تهران به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی اتاق اصناف ایران، مجتبی درودیان نقوسیان رئیس اتحادیه صنف پیراهن‌دوزان و پیراهن‌فروشان از آغاز مقدمات استقرار کسبه آسیب‌دیده پلاسکو در مجتمع تجاری نور خبر داد.

 

درودیان در این‌باره اظهار داشت: موضوع استقرار کسبه پلاسکو در مجتمع نور به آنها ابلاغ شده و در یکی دو روز آینده صاحبان واحدهای آسیب‌دیده پلاسکو در این مجتمع مستقر می‌شوند و کار خود را از سر می‌گیرند.

 

وی درباره انتشار گمانه‌زنی‌هایی مبنی بر استقرار بخشی از کسبه پلاسکو در مجتمع دیگری غیر از نور گفت: مجتمع نور ظرفیت و گنجایش لازم را برای استقرار همه کسبه پلاسکو دارد و تا این لحظه قرار بر این شده که ایشان در مجتمع نور مستقر شوند ضمن آنکه کارگران پلاسکو نیز همراه با کسبه به این مجتمع نقل مکان خواهند داشت.

 

رئیس اتحادیه صنف پیراهن‌دوزان و پیراهن‌فروشان با بیان اینکه  کسبه پلاسکو از بابت استقرار در مجتمع تجاری نور اظهار رضایت دارند، این نکته را مورد اشاره قرار داد که بنیاد مستضعفان به مدت 3 ماه اجاره‌ استقرار آنها در مجتمع نور را پرداخت کرده است.

 

وی همچنین درباره رفع مشکل نقدینگی کسبه پلاسکو تصریح کرد: طبق مصوبه هیات دولت، پرداخت وام به کسبه پلاسکو با یک سال تنفس و تا میزان 300 میلیون تومان ظرف یک هفته پس از استقرار  و اسکان پلاسکویی‌ها صورت می گیرد و با تزریق نقدینگی به کسبه مشکل نقدینگی آنها رفع خواهد شد.

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016