با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 155

کسبه پلاسکو به مجتمع تجاری نور می‌روند

تاریخ انتشار: 11 بهمن 1395 , بازدید: 1429
کسبه ساختمان پلاسکو از چهارراه استانبول به چهارراه طالقانی کوچ می‌کنند تا کار و پیشه را از نو آغاز کنند.

کسبه ساختمان پلاسکو از چهارراه استانبول به چهارراه طالقانی کوچ می‌کنند تا کار و پیشه را از نو آغاز کنند.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران، رئیس اتاق اصناف ایران از استقرار قطعی کسبه پلاسکو در مجتمع تجاری نور واقع در تقاطع خیابان‌های ولی‌عصر(عج) – طالقانی تهران خبر داد.

 

علی فاضلی در این‌باره گفت: تحویل واحدها تجاری به این کسبه از ۱۵ بهمن شروع می‌شود.

 

فاضلی در جلسه نشست با روسای اتاق اصناف مراکز استان‌ها افزود: بر اساس تصمیمات گرفته شده در نهاد ریاست جمهوری که به ریاست محمد شریعتمداری، معاون امور اجرایی رئیس جمهوری و نمایندگان سازمان‌های ذی‌ربط برگزار شد، با استقرار کسبه حادثه‌دیده ساختمان پلاسکو در مجتمع تجاری نور موافقت شد.

 

وی اضافه کرد: بر اساس این توافق، قرار شد حداکثر تعداد ۶۰۰ واحد تجاری در طبقات بالای همکف ساختمان تجاری نور طبق معرفی اتحادیه مربوط به اصناف شاغل در ساختمان پلاسکو، به مدت ۲ سال به صاحبان مشاغل مذکور تحویل شود.

 

فاضلی ادامه داد: طبق این توافق، تحویل واحدهای مورد اشاره  و استقرار کسبه ساختمان از ۱۵ بهمن ماه خواهد بود و شهرداری تهران برای امکان تفکیک و تقسیم واحدهای بزرگ به واحدهای کوچکتر در صورت لزوم با رعایت نکات ایمنی و با استفاده از مصالح سبک مساعدت لازم به عمل خواهد آورد.

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016