با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 154

دعوت اتاق اصناف ایران برای شرکت در مراسم تشییع شهدای آتش‌نشان

تاریخ انتشار: 10 بهمن 1395 , بازدید: 1291
اتاق اصناف ایران با صدور اطلاعیه‌ای ضمن گرامیداشت فداکاری ها و ایثار شهدای آتش‌نشان ساختمان پلاسکو، از بازاریان و اصناف دعوت کرد تا به پاس قدردانی و سپاس در مراسم بدرقه پیکر پاک فرزندان دلیر ملت مشارکت فعال داشته باشند.

اتاق اصناف ایران با صدور اطلاعیه‌ای ضمن گرامیداشت فداکاری ها و ایثار شهدای آتش‌نشان ساختمان پلاسکو، از بازاریان و اصناف دعوت کرد تا به پاس قدردانی و سپاس در مراسم بدرقه پیکر پاک فرزندان دلیر ملت مشارکت فعال داشته باشند .

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران به نقل از اتاق اصناف ایران، در این اطلاعیه تأکید شده اصناف و بازاریان کشور که خود فعالان عرصه اقتصاد مقاومتی و طلایه‌داران 8 سال دفاع مقدس بوده‌اند و در تمامی بحران‌ها و حوادث کشور پیش‌قراولان کمک و امداد به شمار می‌آیند، جانفشانی آتش‌نشانان اسوه‌های ایثار و گذشت را فراموش نخواهند کرد .

 

اتاق اصناف ایران تأکید کرده است که این حادثه هشداری جدی به تمامی ارکان مدیریت شهری است تا آسیب‌شناسی ۳ میلیون بنگاه صنفی سراسر کشور را دستور قرار دهد و توجه نماید که پلاسکو تنها یک مجتمع از میان هزاران مجتمع تجاری در کشور بوده که این‌گونه تمام ارکان کشور را درگیر خود نموده است.

 

در این اطلاعیه تصریح شده است که در ابتدای وقوع حادثه کمیته بررسی حادثه در اتاق اصناف ایران تشکیل شد و تمامی ابعاد آن مورد بررسی و مطالعه قرار گرفت و در ادامه آن کمیته کشوری بررسی وضعیت آسیب‌پذیری بازارها و اماکن تجاری با حضور رؤسای اتاق‌های اصناف مراکز استانها  تشکیل شد.

 

پیکر شهدای آتش‌نشان ساعت ۸:۳۰ روز دوشنبه ۱۱ بهمن ۹۵ از مصلی تهران به سمت بهشت زهرا(س) تشییع خواهد شد.

 

گفتنی است مجتمع تجاری ساختمان پلاسکو تهران ساعت ۸ صبح روز ۳۰ دی ماه امسال دچار آتش‌سوزی شد اما پس از چند ساعت حدود ساعت ۱۱.۳۰ صبح به‌طور کامل فروریخت. بر اثر این حادثه ۱۶ نفر از آتش‌نشانان فداکار شهید شدند.

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016