با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 152

ستاد ایمن‌سازی واحدهای صنفی تهران شروع بکار کرد

تاریخ انتشار: 10 بهمن 1395 , بازدید: 1150
نایب رئیس اتاق اصناف تهران از برگزاری جلسه ستاد بررسی اجرای ایمن‌سازی واحدهای صنفی شهر تهران خبر داد.

نایب رئیس اتاق اصناف تهران از برگزاری جلسه ستاد بررسی اجرای ایمن‌سازی واحدهای صنفی شهر تهران خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران، خسرو ابراهیمی‌نیا در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع‌رسانی اتاق اصناف ایران با بیان اینکه ایمن‌سازی واحدهای صنفی از اهمیت بالایی برخوردار است، گفت: با توجه به فرسوده بودن تعداد زیادی از واحدهای صنفی شهر تهران، به‌منظور ايمن‌سازي واحدهای فاقد ایمنی لازم ستاد بررسی اجرای ایمن‌سازی واحدهای صنفی شروع به کار کرده است.

 

وی تصریح کرد: اتاق اصناف تهران  باتوجه به بافت‌های فرسوده تهران و قدیمی بودن تعداد زیادی از واحدهای صنفی، به‌منظور پیشگیری از وقایع احتمالی با حضور تعدادی از روسای اتحادیه ها تشکیل جلسه داد و در این جلسه قرار شد  تا همه اتحادیه ها گزارشی از واحدهای صنفی تحت پوشش خود که نیاز به بررسی و ایمنی دارد را اعلام کنند.

 

ابراهیمی‌نیا اضافه کرد: برای پیگیری مصوبات طرح شده در ستاد ایمن‌سازی واحدهای صنفی، کارگروهی تشکیل شده و در این جلسه از نظرات کارشناسی چند تن از اساتید و صاحب تخصص در زمینه ایمن‌سازی هم بهره گرفته شده تا آسیب‌شناسی برای واحدهای صنفی فاقد ایمنی صورت گیرد.

 

وی ادامه داد: از کارگروه مذکور خواسته شد تا در مدت ۷۲ ساعت گزارشی از ساختمان‌ها و واحدهای صنفی فاقد ایمنی تهیه و به ستاد ایمن‌سازی واحدهای صنفی ارسال کند. پس از ارائه گزارش بازرسی، پیگیری‌های لازم انجام خواهد شد و راهکارهای مناسب برای جلوگیری و پیشگیری از آسیب‌ها ارائه می‌شود .

 

نائب رئیس اتاق اصناف تهران اذعان کرد: همچنین در این جلسه قرار شد تا کلاس‌های آموزشی برای هیات مدیره همه مجتمع‌های تجاری و مراکز صنفی در استان تهران برگزار شود تا همه واحدهای صنفی ملزم به رعایت اصول ایمنی و بهداشتی در محیط کار شوند.

 

وی افزود: همه واحدهای صنفی فعال در تهران ملزم به رعایت اصول ایمنی هستند و این ستاد از همه واحدهای صنفی نظارت و بازرسی خواهد کرد و نتایج کارگروه ستاد ایمن‌سازی واحدهای صنفی پس از بازرسی از واحدهای صنفی تا ۱۵ روز آینده اعلام خواهد شد.

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016