با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 147

کسبه پلاسکو به «نور» می‌روند یا «قدس»؟

تاریخ انتشار: 9 بهمن 1395 , بازدید: 1145
قرار است مرکز تجاری نور با حدود ۷۰۰ واحد تجاری خالی، جایگزین مرکز تجاری پلاسکو شود اما فروشگاه قدس خراسان نیز همچنان جزء قرعه‌ها است.

قرار است مرکز تجاری نور با حدود ۷۰۰ واحد تجاری خالی، جایگزین مرکز تجاری پلاسکو شود اما فروشگاه قدس خراسان نیز همچنان جزء قرعه‌ها است.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران، مجتبی درودیان رئیس اتحادیه صنف پیراهن‌دوزان و پیراهن‌فروشان در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: سرانجام پس از چند روز رایزنی و ارزیابی مکان‌های پیشنهادی برای اسکان کسبه آسیب‌دیده ساختمان پلاسکو، پاساژی برای استقرار آنها و آغاز فعالیت این اصناف تعیین شد.

 

درودیان افزود: پاساژ نور واقع در تقاطع خیابان ولی‌عصر(عج) ـ طالقانی که هم‌اکنون دارای 700 واحد خالی است، برای کسبه آسیب‌دیده پلاسکو در نظر گرفته شده است.

 

وی ادامه داد: سرقفلی 700 واحد خالی تجارت این مرکز تجاری به چند بانک واگذار شده و اتاق اصناف در رایزنی‌هایی که با صاحبان آن انجام داده، واحدهای خالی این پاساژ را برای فعالیت دوباره کسبه تا آماده‌سازی ساختمان پلاسکو در اختیار آنها قرار می‌دهد.

 

وی با بیان اینکه بخشی از اجاره این واحدها توسط بنیاد مستضعفان پرداخته می‌شود، افزود: در یکی، 2 روز آینده 560 واحد موردنیاز کسبه در اختیار آنها قرار می‌گیرد و بر اساس اعلام بنیاد مستضعفان تا پایان 30 اردیبهشت اجاره این واحدها توسط بنیاد مستضعفان پرداخت می‌شود.

 

رئیس اتحادیه پیراهن‌دوزان و پیراهن‌فروشان در ادامه اضافه کرد: در چند روز اخیر تعدادی از هموطنان پیشنهاداتی را برای در اختیار گذاشتن واحدهای تجاری خود به کسبه داده بودند که در گفت‌وگو و رایزنی با برخی از آنها جواب مثبتی دریافت نشد و حتی برخی مطالبه اجاره می‌کردند و به‌نوعی قصد مطرح کردن خود را در این روزها داشتند.

 

در همین حال علی فاضلی، رییس اتاق اصناف ایران اعلام کرد که تا یکشنبه تکلیف کسبه آسیب‌دیده پلاسکو برای اسکان در پاساژ جدید که مورد رضایتشان باشد، روشن می‌شود و پاساژهای «نور» و «قدس» کاندیدای اصلی هستند.

 

فاضلی با بیان اینکه رضایت کسبه و فعالان ساختمان پلاسکو شرط اصلی برای اسکان آنهاست، تصریح کرد که ما هم نمی‌خواهیم پلاسکونشینان در چند ساختمان آواره شوند و روز گذشته از پاساژ قدس واقع در خراسان بازدید به عمل آمد و پیشنهادی دیگر که همان مجتمع تجاری نور بود، طرح شد.

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016