با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 145

چرا اسناد حسابداری کسبه پلاسکو از بین رفت؟

تاریخ انتشار: 9 بهمن 1395 , بازدید: 1268
سیر جهانی نگهداری اطلاعات در سیستم‌های ابری است اما اکنون با این سطح فاصله داریم و نمی‌توانیم مشاغل را اجبار کنیم.

سیر جهانی نگهداری اطلاعات در سیستم‌های ابری است اما اکنون با این سطح فاصله داریم و نمی‌توانیم مشاغل را اجبار کنیم.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و الکترومکانیکی تهران، ابوالحسن فیروزآبادی دبیر شورای عالی فضای مجازی در واکنش به نگرانی کسبه برای از بین رفتن اسناد و مدارک حسابداری و مراجعه دوباره به ساختمان پلاسکو، درباره تمهیدات الکترونیکی شدن اسناد و نگهداری الکترونیکی اسناد به فارس اظهارداشت: سیر جهانی نگهداری اطلاعات به سمت ابری شدن سیستم‌ها و نگهداری اطلاعت در مراکزCDN ها (مراکز توزیع محتوا) است.

 

فیروز‌آبادی افزود: در حال حاضر کشور ما با این سطح فاصله دارد اما سیاست کلی این است که در شبکه ملی اطلاعات مراکز CDN در کشور توسعه پیدا کنند همچنان که در 6 ماه اخیر شاهد توسعه قابل توجه مراکز CDN در کشور بودیم و همچنین امیدواریم اپلیکیشن‌هایی در حوزه اداری و مالی در کشور ایجاد شود.

 

وی درباره اینکه کسب‌وکارهای سنتی از روش‌های نوین نگهداری اطلاعات استفاده نمی‌کنند، تصریح کرد: دیگر کاریشان نمی‌توان کرد؛ همچنان که آنها از وسایل غیرایمن دیگر نیز استفاده می‌کنند و خطرآفرین می‌شوند.

 

فیروزآبادی در پاسخ به اینکه در سطح کلان کشور تمهیدات برای الکترونیکی شدن اسناد و رسمیت یافتن اسناد الکترونیکی چیست؟ گفت: راه حل این موضوع استفاده از امضای دیجیتال است که در بسیاری از سازمان‌ها اجرایی شده و در حال گسترش است.

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016