با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 140

بیمه مرکزی کارت امداد خودرو و سلامت ندارد

تاریخ انتشار: 8 بهمن 1395 , بازدید: 836
بیمه مرکزی ایران در اطلاعیه‌ای از هموطنان خواست مراقب افراد و شرکت‌هایی که در اقدامی سودجویانه از عنوان بیمه مرکزی برای فروش محصولات اجباری مانند کارت امداد خودرو، کارت سلامت و کارت دندانپزشکی سوء‌استفاده می‌کنند، باشند.

بیمه مرکزی ایران در اطلاعیهای از هموطنان خواست مراقب افراد و شرکت‌هایی که در اقدامی سودجویانه از عنوان بیمه مرکزی برای فروش محصولات اجباری مانند کارت امداد خودرو، کارت سلامت و کارت دندانپزشکی سوء‌استفاده می‌کنند، باشند.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و وسایل الکترومکانیکی تهران به نقل از روابط عمومی بیمه مرکزی، در سال‌های اخیر اشخاصی سودجو و فاقد هویت با دسترسی به بانک اطلاعات و مشخصات بیمهگذاران، از طریق تماس تلفنی با هموطنان و اعلام مشخصات بیمهنامه وسیله نقلیه یا مشخصات فردی افراد و معرفی خود به‌عنوان نماینده بیمه مرکزی و حتی با تهدید هموطنان به ابطال بیمهنامه شخص ثالث و یا شمول جریمه، اقدام به فروش اجباری محصولاتی مانند کارت امدادخودرو، کارت سلامت، کارت دندانپزشکی و کارت هوشمند بیمه تکمیلی می‌کنند و بدلیل اینکه این کالاها و خدمات اغلب فاقد اصالت و کیفیت هستند، موجب اعتراض شهروندان می‌شوند.

 

به‌رغم اطلاع رسانی‌های چندباره صورت گرفته توسط روابط عمومی بیمه مرکزی مدتی است تعداد تماس‌های هموطنان برای استعلام اصالت این محصولات و ارتباط آن با بیمه مرکزی و یا اعلام اعتراض نسبت به افشای اطلاعات بیمه‌نامه و مشخصات فردی ایشان افزایش یافته است.

 

بنابراین هموطنان گرامی سفارش می‌شود در خرید این محصولات دقت کنند و در صورت تماس از سوی این افراد، اطلاعات آنها را برای پیگیری قانونی در اختیار بیمه مرکزی قرار دهند.

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016