با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 138

کسبه پلاسکو چگونه وام ۳۰۰میلیونی بگیرند؟

تاریخ انتشار: 8 بهمن 1395 , بازدید: 1179
سقف تسهیلات ۳۰۰ میلیون تومانی برای همه کسبه ساختمان پلاسکو یکسان نیست.

سقف تسهیلات ۳۰۰ میلیون تومانی برای همه کسبه ساختمان پلاسکو یکسان نیست.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و وسایل الکترومکانیکی تهران، دبیرکل کانون بانک‌ها و مؤسسات اعتباری با بیان اینکه سقف تسهیلات 300 میلیون تومانی برای همه کسبه ساختمان پلاسکو یکسان نیست، گفت: این تسهیلات در صورت آمادگی تضامین، 10روزه پرداخت می‌شود.

 

محمدرضا جمشیدی در برنامه تیتر امشب شبکه خبر با اشاره به تصمیمات دولت درباره جبران خسارت و حمایت از اصناف و کارگران خسارت‌دیده در حادثه آتش‌سوزی ساختمان پلاسکو، افزود: بانک‌ها 2 سال به واحدهای تجاری ساختمان پلاسکو مهلت بازپرداخت تسهیلات گذشته خود را می‌دهند و همه جرائم و هزینه دیرکرد آنها بخشیده می‌شود.

 

جمشیدی اضافه کرد: 50 درصد سود تسهیلات این کسبه به‌وسیله بانک‌ها و50 درصد باقی‌مانده نیز به‌وسیله دولت پرداخت می‌شود اما در بانک‌های خصوصی پرداخت 50 درصد سود تسهیلات باید با رضایت صاحبان سهام این بانک‌ها باشد.

 

وی افزود: بازپرداخت تسهیلات 300 میلیون تومانی 48 ماهه و به‌صورت یک سال دوره تنفس و 36 ماه دوره بازپرداخت است.

 

به‌گفته وی تسهیلات بانکی اصناف  پلاسکو، همچنان جزء بدهی آنان است اما سود و جرائم آنان بخشیده می‌شود.

 

دبیر کل کانون بانک‌ها و مؤسسات اعتباری اضافه کرد: سابقه بدهی معوق کسبه پلاسکو به بانک‌ها برای دریافت تسهیلات جدید پاک می‌شود و اگر این کسبه وثیقه ملکی نداشته باشند می‌توانند سفته ارائه دهند به این شرط که ضامن‌های معتبر پشت سفته آنها را امضاء کنند.

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016