با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 135

پارچه‌فروشان با کسبه پلاسکو مدارا می‌کنند

تاریخ انتشار: 6 بهمن 1395 , بازدید: 1191
باید تلاش کنیم تاجران و تولیدکنندگانی که سرمایه خود را از دست داده‌اند دوباره به بازار برگردند.

باید تلاش کنیم تاجران و تولیدکنندگانی که سرمایه خود را از دست داده‌اند دوباره به بازار برگردند.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و وسایل الکترومکانیکی تهران، رئیس اتحادیه بنکداران و طاقه‌فروشان پارچه در گفت‌وگو با ایلنا درباره وضعیت پارچه در بازار گفت: واحدهای تجاری پلاسکو ۸۰ تا ۹۰ درصد نیاز خود به پارچه را از فروشندگان پارچه در بازار تهران خریداری می‌کردند.

 

امیر قدیمی‌نژاد ادامه داد: با وجود اینکه شرکت‌های تولیدی ما با یک سوم ظرفیت کار می‌کردند و در واقع در دوران رکود هستیم، اکنون به‌رغم این خلائی که در بازار به وجود آمده هیچ مشکلی برای تامین احتیاجات مردم نیست.

 

وی ادامه داد: اطمینان می‌دهم هیچگونه تورم و کمبودی در بازار به وجود نخواهد آمد و پارچه به قدر کافی در بازار موجود است. ما هیچ احتیاجی به واردات پوشاک نداریم و مصرف بازار شب عید را می‌توانیم با ظرفیت داخلی تامین کنیم.

 

قدیمی‌نژاد تصریح کرد: همه ما درجه اول در غم از دست دادن هموطنان خود شریک هستیم و باید تلاش کنیم تاجران و تولیدکنندگانی که سرمایه خود را از دست داده‌اند، دوباره به بازار برگردند. ما هم به‌عنوان تامین‌کننده مواد اولیه این صنف وظیفه داریم نهایت همکاری را با آنها داشته باشیم و همکاران من با آنها مدارا خواهند کرد و در هنگام پیگیری صورتحساب کالاهای فروخته شده، شرایط کسبه ساختمان پلاسکو را در نظر خواهند گرفت زیرا آنها برادران ما هستند.

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016