با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 125

اجاره رایگان پاساژ «عادلی» و «کارآمد» به کسبه پلاسکو

تاریخ انتشار: 5 بهمن 1395 , بازدید: 1059
در نظر داریم تا زمان بازسازی ساختمان پلاسکو، مغازه‌های 2 پاساژ «عادلی» و «کارآمد» را بدون دریافت اجاره‌بها در اختیار کسبه ساختمان پلاسکو قرار دهیم.

در نظر داریم تا زمان بازسازی ساختمان پلاسکو، مغازه‌های 2 پاساژ «عادلی» و «کارآمد» را بدون دریافت اجاره‌بها در اختیار کسبه ساختمان پلاسکو قرار دهیم.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و وسایل الکترومکانیکی تهران، محمدرضا میرفندرسکی، مدیر پاساژ عادلی به ایسنا گفت: در بازار بزرگ تهران، راسته حضرتی 2 پاساژ روبه‌روی هم به نام‌های «عادلی» و «کارآمد»  داریم که حجره‌های خالی آن را بدون دریافت اجاره در اختیار کسبه پلاسکو قرار می‌دهیم. پیش‌بینی ما این است که مدت بازسازی پلاسکو 2 سال طول بکشد و در همین مدت می‌توانند از مغازه‌های ما استفاده کنند.

 

وی افزود: تعداد مغازه‌ها محدود است؛ مالباختگان حادثه فروریختن ساختمان پلاسکو می‌توانند به ما مراجعه کنند و تا پر شدن ظرفیت واحدها در خدمتشان هستیم و به آنها تحویل می‌دهیم. یک قرارداد هم با آنها می‌نویسیم که تا زمان تحویل مغازه‌های خود در پلاسکو، می‌توانند در حجره‌های ما بمانند.

 

میرفندرسکی با بیان این‌که راسته در نظر گرفته شده، بورس پوشاک است، تاکید کرد: اجاره نمی‌خواهیم اما چک تخلیه از افراد می‌گیریم و هزینه‌های شارژ، آب، برق و گاز بر عهده خود آنهاست.

 

این فعال بازار اضافه کرد: ما با اداره مالیات و امور دارایی مکاتباتی انجام دادیم و از آنها درخواست کردیم در مدتی که کسبه پلاسکو در واحدهای ما مستقر خواهند بود از آنها مالیات گرفته نشود. تقاضای ما این است با توجه به اینکه این افراد اموال و املاک خود را از دست داده‌اند شرایط آنها را درک کنیم تا از مالیات و بیمه معاف شوند.

 

وی اجاره واحدهای تجاری این 2 پاساژ را بین ۲ تا ۲.۵ میلیون تومان در ماه برشمرد و گفت: این واحدها ۱۲ سال ساخت است. تا قبل از این واحدها را اجاره می‌دادیم اما به‌دلیل دردسرهایی که بعضی کسبه برای ما ایجاد کردند، بسیاری واحدها را خالی گذاشتیم.

 

میرفندرسکی یادآور شد: مال‌باختگان پلاسکو که قصد استقرار در واحدهای تجاری ما بدون پرداخت اجاره را دارند می‌توانند با شماره تلفن ٥٥٦٢٤١٤٨ تماس بگیرند.

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016