با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 120

قیمت جدید کالاهای اساسی اعلام شد

تاریخ انتشار: 5 بهمن 1395 , بازدید: 1318
کارگروه تنظیم بازار قیمت‌های مصرف‌کننده کالاهای اساسی شامل برنج، شکر و کره برای توزیع در سبد کالای شب عید و عرضه از طریق شبکه‌های منتخب را تصویب و به دستگاه‌های ذیربط ابلاغ کرد.

کارگروه تنظیم بازار قیمت‌های مصرف‌کننده کالاهای اساسی شامل برنج، شکر و کره برای توزیع در سبد کالای شب عید و عرضه از طریق شبکه‌های منتخب را تصویب و به دستگاه‌های ذیربط ابلاغ کرد.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و وسایل الکترومکانیکی تهران به نقل از شرکت بازرگانی دولتی ایران، کارگروه تنظیم بازار کشور، قیمت مصرف‌کننده اقلام سبد کالایی وزرات تعاون، کار و رفاه اجتماعی که از طریق فروشگاه‌های زنجیره‌ای و تعاونی‌های مصرف کارمندی و کارگری توزیع خواهد شد را تصویب و ابلاغ کرد که براین اساس نرخ هر کیلوگرم برنج هندی مرغوب ۳۸۰۰ تومان، برنج اروگوئه ۲۶۰۰ تومان و دیگر برنج‌های وارداتی ۲۰۰۰ تومان است.

 

کارگروه تنظیم بازار همچنین نرخ‌های مصوب مصرف‌کننده در کالای شکر برای توزیع در سبد کالایی شب عید و عرضه در شبکه‌های توزیع منتخب را به این صورت برشمرد که قیمت مصرف‌کننده هر کیلوگرم شکر بسته‌بندی جهت عرضه در شبکه‌های توزیع و فروشگاه‌های زنجیره‌ای و کارمندی و کارگری  ۳۲۰۰ تومان و قیمت فروش بسته‌بندی ۹۰۰ گرمی شکر در شبکه‌های توزیع و فروشگاه‌های زنجیره‌ای و کارمندی و کارگری ۲۹۵۰ تومان است.

 

همچنین طبق تصمیم ستاد تنظیم بازار درباره کالای کره، هر بسته کره ۱۰۰ گرمی به قیمت ۲۹۰۰ تومان و بسته‌های ۵۰ گرمی نیز با قیمت ۱۵۰۰ تومان در سبد کالا توزیع خواهد شد.

 

بر اساس این مصوبه تأمین مقدار ۵۰۰۰ تن کره از محل واردات و همچنین بسته‌بندی شکرسفید و کره برعهده شرکت بازرگانی دولتی ایران نهاده شده و این شرکت مکلف است کالاهای یاد شده را بسته‌بندی کرده و در شبکه‌های توزیع منتخب عرضه کند.

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016