با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 119

دعوت به کار از بیکارشدگان پلاسکو

تاریخ انتشار: 5 بهمن 1395 , بازدید: 1430
موضوع پلاسکو، یک موضوع فقط مرتبط با حوزه پوشاک نیست و همه تشکل‌های صنفی در حوزه‌های مختلف اقتصاد باید برای رفع مشکل بیکاری کارگران این ساختمان از همه ظرفیت خود بهره‌برداری کنند.

موضوع پلاسکو، یک موضوع فقط مرتبط با حوزه پوشاک نیست و همه تشکل‌های صنفی در حوزه‌های مختلف اقتصاد باید برای رفع مشکل بیکاری کارگران این ساختمان از همه ظرفیت خود بهره‌برداری کنند.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و وسایل الکترومکانیکی تهران، بهزاد درخور عضو هیات مدیره انجمن واردکنندگان فراورده‌های خام دامی با بیان این مطلب گفت: تشکل‌های صنفی از بیکارشدگان پلاسکو دعوت به کار کنند.

 

وی ادامه داد: به طور کلی یکی از رسالت‌های تشکل‌های صنفی و تخصصی، انجام مسوولیت اجتماعی در چارچوب فعالیت‌های قانونی است و اشتغالزایی برای کارگران بیکار شده پلاسکو، به‌ویژه در حالی‌که به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم، می‌تواند هم از منظر مسوولیت اجتماعی و هم از منظر توسعه فعالیت‌های اقتصادی مورد توجه گروه‌های مختلف قرار گیرد.

 

درخور اضافه کرد: فعالان اقتصادی بخش خصوصی، باید به صورت نظام‌مند و مبتنی بر منافع ملی نسبت به بکارگیری این کارگران، هرچه زودتر اقدام کنند و در این راستا انجمن واردکنندگان فرآورده‌های خام دامی و انجمن صنفی کارفرمایی صنعت تولید و بسته‌بندی مواد پروتئنی کشور پیش قدم شده است.

 

وی افزود: شرکت‌های فعال در این صنایع با همکاری یکدیگر تصمیم گرفته‌اند نسبت به استخدام کارگرانی که مایل به فعالیت در این حوزه هستند اعم از کارگر ساده، راننده، بازاریاب، کارگر پخش، حسابدار، کارگر خدمات، فروشنده و ... حتی در صورتی‌که نیاز به برگزاری دوره آموزشی باشد، جذب آنها را در اولویت خود قرار دهند.

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016