با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 118

کدام کارآفرینان برتر نشان «امین‌الضرب» گرفتند؟

تاریخ انتشار: 4 بهمن 1395 , بازدید: 721
روز گذشته تالار وحدت تهران میزبان چهره‌های نام‌آشنای بخش خصوصی در حوزه‌های مختلف تولید کالا، خدمات و تجارت بود. چهره‌هایی که سابقه‌ای بیش از نیم‌قرن در کار و فعالیت اقتصادی دارند.

روز گذشته تالار وحدت تهران میزبان چهره‌های نام‌آشنای بخش خصوصی در حوزه‌های مختلف تولید کالا، خدمات و تجارت بود. چهره‌هایی که سابقه‌ای بیش از نیم‌قرن در کار و فعالیت اقتصادی دارند.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و وسایل الکترومکانیکی تهران، دیروز به‌ مناسبت گرامیداشت 133 سالگی اتاق تهران با اهدای لوح و نشان امین‌الضرب از 4 کارآفرین و 12 پیشکسوت عرصه تولید و تجارت تقدیر شد. همچنین از 2 محقق و پژوهشگر، یک مدیر رسانه‌ای بخش خصوصی و یک چهره دولتی قدیمی که سابقه‌ای طولانی در همراهی و همگامی با بخش خصوصی دارد نیز با اعطای لوح و نشان امین‌الضرب تجلیل شد.

 

در این مراسم نشان امین‌الضرب به خانم مژده مهدوی از نوادگان امینالضرب اعطا شد. همچنین علا میرمحمد صادقی، محسن خلیلی، اصغر قندچی، علی‌اکبر رفوگران، علی رحیمیان، علی حاج‌سیدسلیمان، اسدالله عسگراولادی، عباس سعیدی‌نژاد، ابراهیم عسگریان، مهدی حریری، عزیزالله علاالدینی، رحمان گلزار، علی‌اصغر سعیدی، موسی غنی‌نژاد، علیرضا بختیاری، امیرمنصور عطایی، رضا رضایی و عباس موسوی رهپیما نشان و لوح امینالضرب دریافت کردند. همچنین غلامعباس سلیمانی، مرتضی سلطانی و محمدمهدی فنایی تندیس امین‌الضرب دریافت کردند.

 

به این ترتیب از علاء میرمحمدصادقی به عنوان فعال اقتصادی پیشکوست و نیکوکار اجتماعی، محسن  خلیلی عراقی پیشکسوت صنعت و بنیانگذار شرکت بوتان، اسدالله عسگراولادی پیشکسوت در حوزه صادرات خشکبار، حسن تهرانی توسعه‌دهنده کارخانه تهران‌بافت، ابراهیم  عسگریان بنیانگذار کارخانه شیشه کاوه، عباس سعیدی‌نژاد بنیانگذار کفش پیام، عزیزالله علاءالدینی بنیانگذار پتوی گلبافت و کارخانه شوفاژکار، اصغر قندچی پدر کامیون‌سازی ایران، علی حاج‌سیدسلیمان  بنیانگذار کارخانه نیک‌کالا، مهدی حریری بنیانگذار شرکت چای مشک‌بو، علی‌اکبر رفوگران بنیانگذار کارخانه بیک، علی رحیمیان بنیانگذار صنعت نوین خوراک دام  و طیور در ایران و تقدیر ویژه از خانواده رحمان گلزار بنیانگذار ساختمان‌سازی مدرن  در ایران  و پایه‌گذار شهرک اکباتان تقدیر شد.

 

در ادامه نشان و لوح‌ امین‌الضرب به علی‌اصغر سعیدی به عنوان استاد دانشگاه و محقق برتر در حوزه پژوهشگری اقتصادی اعطا شد. موسی غنی‌نژاد نیز به‌عنوان استاد دانشگاه و اقتصاددان مدافع بخش خصوصی این لوح و نشان را دریافت کرد.

 

همچنین 4 کارآفرین ازجمله عباس موسوی رهپیما به‌عنوان بنیانگذار و رییس هیات مدیره شرکت فومن‌شیمی، رضا رضایی موسس و رییس هیات مدیره آذین‌خودرو و امیرمنصور عطایی به‌عنوان بنیانگذار و رییس هیات مدیره شرکت مهندسی زلال ایران نشان امین‌الضرب گرفتند.

 

در این میان، 3 تن از کارآفرینان ایرانی نیز حائز بیشترین امتیاز از منظر معیارهای تعیین‌شده هیات داوران شدند که تندیس امین‌الضرب را دریافت کردند. غلامعلی سلیمانی، بنیانگذار شرکت سولیکو و کاله، مرتضی سلطانی بنیانگذار و رییس هیات مدیره گروه صنعتی زر و محمد فنایی بنیانگذار و رییس هیات مدیره گروه الکترو کویر.

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016