با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 115

بخشش جرایم بیمه‌ای کسبه پلاسکو

تاریخ انتشار: 4 بهمن 1395 , بازدید: 912
در جلسه کارگروه دولت به‌منظور رفع فوری مشکلات اصناف پلاسکو، قرار شد تا جرایم بیمه‌های تأمین اجتماعی کسبه این ساختمان بخشیده شود.

در جلسه کارگروه دولت به‌منظور رفع فوری مشکلات اصناف پلاسکو، قرار شد تا جرایم بیمه‌های تأمین اجتماعی کسبه این ساختمان بخشیده شود.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و وسایل الکترومکانیکی تهران، رئیس اتحادیه صنف پیراهن‌دوزان و پیراهن‌فروشان تهران درباره آخرین تصمیمات گرفته شده در جلسه معاون اجرایی رئیس جمهوری، جمعی از وزرا و رئیس اتاق اصناف برای ساماندهی کسبه ساختمان پلاسکو به فارس گفت: در این جلسه قرار شد تا بدهی مالیات کسبه بخشیده شود و بدهی به بانک‌ها تا 2 سال مطالبه نشود و استهمال شود.

 

مجتبی درودیان تصریح کرد: درباره پرداخت وام 300 میلیونی بانکی که سیف قول آن را داده است، قرار شده تا این وام با خواب یکساله و بازپرداخت 3 ساله باشد.

 

رئیس اتحادیه پیراهن‌دوزان و پیراهن‌فروشان اظهار داشت: با توجه به اینکه برخی از واحدهای صنفی این ساختمان سالم است و اجناس و کالاهای کسبه در آن موجود است، صاحبان این واحدها خواهان خروج هرچه سریع‌تر اجناس خود از این ساختمان هستند.

 

وی اضافه کرد: چند مکان برای شروع به کار دوباره اصناف پلاسکو در نظر گرفته شده که 2 مورد از این مکان‌ها در خیابان جمهوری واقع شده است.

 

درودیان تصریح کرد: در حال حاضر یک پاساژ با چند طبقه که واحدهای صنفی آن خالی است برای شروع به کار دوباره این کسبه پیشنهاد شده، اما تلاش ما بر این است تا همه این افراد در یک مکان شروع به کار کنند.

 

درودیان درباره پرداخت بیمه آتش‌سوزی به کسبه ساختمان پلاسکو بیان داشت: یکی از بیمه‌ها در یک روز به صورت نمایشی اقدام به پرداخت خسارت آتش‌سوزی به چند نفر از کسبه این ساختمان کرد، اما اکنون کار خود را متوقف کرده و از کسبه خواسته تا برای دریافت خسارت آتش‌سوزی، مدارک و اسناد مربوط را ارائه دهند که با این اقدام در اصل کسبه نمی‌توانند حقوق قانونی خود را دریافت کنند.

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016