با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 1140

برگزاری نمایشگاه صنایع غیرآهنی در مهر ماه

تاریخ انتشار: 23 شهریور 1398 , بازدید: 255
نمایشگاه به‌عنوان بهترین فضا برای معرفی و ارائه محصولات و خدمات است. حتی با ظهور عصر تکنولوژی و ارتباطات آنلاین هنوز هم این نمایشگاه‌ها هستند که بیشترین تاثیر را در پرورش روابط کسب‌ و‌کار سودآور دارند. در دومین همایش و نمایشگاه چشم‌انداز صنایع غیرآهنی ایران و فناوری‌های وابسته، مطابق روال سال گذشته نمایشگاه جانبی نیز برگزار خواهد شد. بر اساس اعلام دبیرخانه این همایش، به ازای هر ۱۲مترمربع غرفه، یک نفر غرفه‌دار و یک نفر شرکت‌کننده، امکان حضور در همایش را به‌صورت رایگان خواهد داشت.

در نمایشگاه جانبی، پیش‌بینی می‌شود همچون سال قبل، صدها نفر بازدیدکننده از غرفه‌های نمایشگاهی بازدید ‌کنند تا علاوه بر بهره‌ بردن از نمایشگاه، در صورت نیاز از خدمات و محصولات ارائه شده توسط شرکت‌های حاضر در نمایشگاه نیز استفاده کنند. به اعتقاد فعالان صنعتی، همایش صنایع غیرآهنی، به محلی با هدف تبادل نظرها، انتظارها و بیان چالش‌های این حوزه تبدیل شده است. در این میان، با توجه به استقبال خوب فعالان صنعتی در دوره قبلی این همایش، پیش‌بینی می‌شود همایش پیش‌رو که نهم و دهم مهر امسال در تهران برگزار می‌شود نیز با استقبال بیشتری مواجه شود. به اعتقاد کارشناسان، با توجه به ظرفیت‌های کشور و وجود مزیت‌های نسبی در صنایع غیرآهنی در ایران (آلومینیوم، مس، سرب و روی و طلا) متولیان باید مسیر توسعه این صنایع را بر اساس این مزیت‌ها برنامه‌ریزی کنند و دیدی بلندمدت در تولید این کالاها داشته باشند. دومین همایش و نمایشگاه چشم‌انداز صنایع غیرآهنی ایران و فناوری‌های وابسته، سه‌شنبه ۹ مهر و چهارشنبه ۱۰ مهر در مرکز همایش‌های صدا و سیما به ابتکار گروه رسانه‌ای «دنیای اقتصاد» و همکاری شرکت ملی صنایع مس ایران برگزار می‌شود. در این همایش سعی شده با نگاهی بومی ظرفیت‌های تولید، مصرف و صادرات هریک از فلزات و آلیاژها به دقت مورد بررسی قرار گیرند.  دومین دوره این همایش با ۶ محور «توازن زنجیره تامین (اکتشاف تا محصول نهایی)، مصرف داخلی و صادرات در بازار صنایع غیرآهنی»، «صادرات در مواجهه با تحریم‌ها، آیین‌نامه‌ها و قوانین داخلی و زیرساخت‌ها»، «تامین سرمایه و تبادلات مالی داخلی و بین‌المللی»، «بومی‌سازی و رونق تولید در صنایع غیرآهنی»، «انرژی، آب، محیط ‌زیست و اقتصاد چرخه‌ای در بهره‌وری صنایع غیرآهنی»، «بهره‌وری، تکنولوژی و نوآوری با نگاهی ویژه بر ارتباط صنعت و دانشگاه» برگزار خواهد شد. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این همایش می‌توانند با شماره تلفن‌های ۶-۴۲۷۱۰۱۸۰ تماس بگیرند یا به وب‌سایت  http://events.den.ir مراجعه کنند.

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016