با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 1134

وزیر صمت: مجوز صنایع ۱۰ روزه صادر می‌شود

تاریخ انتشار: 7 مرداد 1398 , بازدید: 586
وزیر صنعت، معدن و تجارت بهبود فضای کسب‌وکار را از اولویت‌های این وزارتخانه برشمرد و گفت: میانگین زمان صدور مجوز برای صنایع کوچک، متوسط و بزرگ نزدیک به ۱۰ روز است و با برنامه‌های جدی دولت، این مدت زمان کاهش خواهد یافت.

به گزارش ایرنا، رضا رحمانی‌ ‌در حاشیه مراسم افتتاح نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان گفت:‌ در این زمینه در تلاشیم به‌صورت پنجره واحد و با استفاده از ابزارهای الکترونیکی و تحت وب، حضور افراد برای ارائه خدمات را به حداقل برسانیم. او در ادامه با اشاره به نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان خاطرنشان کرد: بی‌تردید یکی از مصداق‌های تولید ملی، رونق بخش ساخت مسکن است و فعال شدن این بخش جزو اولویت‌های امسال دولت و وزارت راه و شهرسازی قرار دارد. وی ابراز امیدواری کرد بخش ساختمان بتواند به‌عنوان پیشران و موتور محرک تولید کشور عمل کند. رحمانی اظهار کرد:‌ یکی از اولویت‌های امسال وزارت صمت، فعال‌سازی ظرفیت‌های غیرفعال واحدهای تولید است و تحرک بخش مسکن می‌تواند منجر به فعال‌سازی سایر بخش‌ها شود.

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016