با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 112

واگذاری رایگان واحدهای تجاری به کسبه پلاسکو

تاریخ انتشار: 4 بهمن 1395 , بازدید: 1006
‌تعدادی از بازاریان تهرانی، برای کمک به کسبه آسیب‌دیده پلاسکو واحدهای تجاری خود را به‌صورت رایگان در اختیار آنها می‌گذارند.

‌تعدادی از بازاریان تهرانی، برای کمک به کسبه آسیب‌دیده پلاسکو واحدهای تجاری خود را به‌صورت رایگان در اختیار آنها می‌گذارند.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و وسایل الکترومکانیکی تهران، جمعی از بازاریان تهران در اقدامی خیرخواهانه و برای کاستن از رنج و درد حادثه‌دیدگان ریزش ساختمان پلاسکو، واحدهای تجاری خود در یک مجتمع تجاری را به‌صورت رایگان در اختیار کسبه پلاسکو قرار دادند.

 

آنها در نامه‌ای خطاب به کسبه آسیب‌دیده پلاسکو نوشته‌اند: حادثه پاساژ پلاسکو روح و قلب تمام انسانهاى هم نوع دوست را نه فقط در کشورمان بلکه در جاى جاى این کره خاکى به درد آورد.

 

این اولین بار نیست که در حادثه‌اى این چنین خانمان‌سوز خسارات سنگینى را متحمل مى‌شویم و چه تلخ مى‌اندیشیم که آخرین بار نیز نخواهد بود.

 

چیزى که در بین این همه صحنه دلخراش و دردناک زیبا بود ابراز هم‌دردى مردمى بزرگ و بزرگ‌منش بود که در همه حال آماده خدمت‌رسانى و کمک به هم‌نوعان خود هستند.

 

از تلاشهاى شبانه‌روزى نیروهاى جان بر کف آتش‌نشانى و هلال‌احمر گرفته تا صفهاى طولانى براى انتقال خون براى بهبود نجات یافتگان.

 

هرکس با هر توانى که داشت به میدان آمد، ما هم به‌عنوان قطره‌اى از این اقیانوس بى‌کران وظیفه خود دانستیم تا با واگذارى «رایگان» واحدهاى تجارى خود در مجتمع تجاری کارآمد و مرکز خرید عادلى واقع در بازار بزرگ تهران ، راسته حضرتى، به سهم خود قدم کوچکى براى بهبود شرایط نابسامان همکاران خود در پاساژ پلاسکو برداریم

 

اعلام آمادگی کسبه بازار کویتی‌ها

همچنین کسبه بازار کویتی‌ها اعلام کردند:‌ « با کمال افتخار پذیرای کسبه آسیب‌دیده ساختمان پلاسکو هستیم و اعلام می‌داریم عزیزانی که در این فاجعه دچار زیان غیرقابل تصوری شده‌اند، می‌توانند در کنار ما و در محل کسب ما نسبت به انجام فعالیت‌های صنفی خود اقدام کنند.»

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016