با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 1124

تشکیل کارگروه برای اجرای قانون بهبود محیط کسب‌وکار

تاریخ انتشار: 2 تیر 1398 , بازدید: 171
رئیس اتاق بازرگانی ایران اعلام کرد: کارگروهی با دستور شورای‌عالی هماهنگی اقتصادی سران سه‌قوه، برای پیگیری حتمی اجرای قانون بهبود محیط کسب‌وکار تشکیل شد و در راستای احصای اولویت‌های این بخش، نظرات اتاق بازرگانی نیز برای این موضوع اخذ شد.

پایگاه خبری اتاق ایران : غلامحسین شافعی در نشست هیات نمایندگان اتاق مشهد، گفت: چند هفته پیش فعالان اقتصادی با رئیس‌جمهوری کشورمان نشستی داشتند و در این نشست انتقادات صریحی در باب عدم اجرای قانون بهبود مستمر محیط کسب‌وکار مطرح شد. به همین واسطه، در شورای‌عالی هماهنگی اقتصادی سران سه قوه، این موضوع به بحث گذاشته شد و مقرر شد تا دبیر شورا با همکاری اتاق بازرگانی کارگروهی را برای پیگیری حتمی اجرای این قانون در مدتی مشخص ایجاد کند. رئیس بازرگانی ایران افزود: این مهم در جلسات آقای نهاوندیان با نمایندگان اتاق ایران بررسی شد و مواد ۲، ۳ و ۲۴ به‌عنوان اولویت برای پیگیری و تحقق در دستور کار قرار گرفت. این روند بررسی و پیگیری اجرای قانون مذکور، مستمر خواهد بود.

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016