با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 1117

شهردار تهران چقدر حقوق می‌گیرد؟

تاریخ انتشار: 31 اردیبهشت 1398 , بازدید: 176
رئیس کمیته شفافیت شورای شهر تهران از انتشار جزئیات حقوق دریافتی مدیران شهرداری تهران در سامانه شفافیت طی چند روز خبر داد.

بهاره آروین در گفت‌وگو با «ایسنا» در مورد چرایی عدم درج مبلغ حقوق دریافتی شهردار تهران در وب‌سایت شفاف گفت: حقوق شهردار تهران دارای سقف مصوب هیات وزیران است و بنا به گفته معاونت منابع انسانی مبلغ حقوق دریافتی شهردار تهران ۱۰میلیون تومان است. وی با بیان اینکه از میزان افزایش حقوق شهردار در سال ۹۸ اطلاعی ندارم، گفت: از آنجا که میزان حقوق شهردار دارای مصوبه هیات وزیران است نمی‌تواند بیشتر از ۱۰ میلیون تومان دریافتی داشته باشد که همین امر سبب شده که در سال ۹۷ حقوق دریافتی ۵۰۰ نفر در شهرداری تهران بیشتر از حناچی باشد. وی در پاسخ به این سوال که چرا حقوق دریافتی معاونان و شهرداران مناطق در وب‌سایت شفاف قید نشده است، اظهار کرد: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده تا پایان اردیبهشت‌ماه علاوه بر درج حقوق دریافتی شهردار تهران در وب‌سایت شفاف، مزایای غیرمستمر معاونان و شهرداران مناطق اعم از انواع مزایای هفت‌گانه غیرمستمر یعنی اضافه کار، شب کار، تعطیل کار، حق ناهار، حق ایاب و ذهاب و هزینه موبایل و همچنین پاداش‌های شش‌ماهه براساس رده‌های مدیریتی درج خواهد شد. آروین ادامه داد: همچنین حداقل مبلغ دریافت شده، حداکثر دریافتی و میانگین دریافتی‌های رده‌های مدیریتی در سال ۹۷ نیز درج خواهد شد. وی گفت: در وب‌سایت شفاف، مبلغ دریافتی براساس رده‌های مدیریتی و مزایای هفت‌گانه منتشر خواهد شد.

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016