با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 109

وزیر اقتصاد دستور ویژه داد/ کسبه پلاسکو از مالیات معاف شدند

تاریخ انتشار: 2 بهمن 1395 , بازدید: 1114
وزیر امور اقتصادی و دارایی دستور تشکیل کمیته ویژه‌ای برای یاری‌رسانی مالیاتی، بانکی و بیمه‌ای به واحدهای فعال آسیب‌دیده در ساختمان پلاسکو صادر کرد.

وزیر امور اقتصادی و دارایی دستور تشکیل کمیته ویژه‌ای برای یاری‌رسانی مالیاتی، بانکی و بیمه‌ای به واحدهای فعال آسیب‌دیده در ساختمان پلاسکو صادر کرد.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و وسایل الکترومکانیکی تهران، علی طیب‌نیا با صدور دستور ویژه‌ای خواستار تشکیل کمیته‌ای متشکل از رئیس سازمان امور مالیاتی، رئیس‌کل بیمه مرکزی و معاون امور بانکی، بیمه و شرکت‌های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارایی شد.

 

وزیر امور اقتصادی و دارایی به این کمیته ماموریت داد به سرعت به وضعیت همه واحدهای فعال در مجتمع پلاسکو رسیدگی کنند و با رفع مشکلات بیمه‌ای، بانکی و مالیاتی، به این واحدها برای آغاز دوباره کسب و کار یاری رسانند.

 

بر این اساس قرار شده سازمان امور مالیاتی برای بخشودگی مالیات مربوط به فعالیت کسبه مجتمع پلاسکو اقدام قانونی عاجل کند.

 

طیب‌نیا همچنین تاکید کرده است بانک‌ها برای راه‌اندازی دوباره واحدهای آسیب‌دیده به طور ویژه همکاری کرده و به سرعت، سرمایه در گردش لازم را برای فعالیت دوباره این واحدها فراهم سازند.

 

وی همچنین از رئیس‌کل بیمه مرکزی و معاون امور بانکی، بیمه و شرکت‌های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارایی خواسته تا با همکاری شرکت‌های بیمه، برای حمایت از خانواده آتش‌نشانان شهید، خدمات بیمه‌ای لازم مانند بیمه عمر را تسهیل سازند و همچنین با فوریت و نهایت مساعدت، برای پرداخت خسارت‌های وارد شده در چارچوب تعهدات اقدام کنند.

 

همچنین ولی‌الله سیف، رئیس‌کل بانک مرکزی نیز از ارایه تسهیلات ۳۰۰ میلیون تومانی به واحدهای این مجتمع خبر داده است.

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016