با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 1080

برنامه‌ریزی ایجاد ۱۳۰هزار فرصت شغلی در اصناف

تاریخ انتشار: 20 فروردین 1398 , بازدید: 85
شاتا : رئیس مرکز اصناف و بازرگانان از برنامه‌ریزی برای ایجاد ۱۳۰هزار فرصت شغلی در بخش اصناف در سال جاری خبر داد و گفت: این برنامه با هدف اشتغال آسان و ارزان پیگیری می‌شود. پیمان زندی افزود: این برنامه با هدف ایجاد اشتغال آسان و ارزان پیگیری می‌شود و بررسی‌ها نشان می‌دهد در سال ۱۳۹۷ نیز نزدیک به سیصد هزار فرصت شغلی در بخش اصناف ایجاد شده است.

وی این حوزه از اقتصاد را بخشی مهم و تاثیرگذار خواند و گفت: باید توجه داشت که بافت مدیریتی در برخی تشکل‌های صنفی سنتی است و تلاش می‌شود با سیاست‌گذاری لازم در مدیریت این تشکل‌ها، آنها را به سوی برنامه محور بودن سوق داد. زندی با تاکید بر اینکه در سال ۱۳۹۸، ساماندهی خدمات پس از فروش در حوزه تولید و خدمات فنی در دستور کار قرار دارد، ادامه داد: با توجه به گسترش علم و تکنولوژی تولید و خدمات فنی، این بخش مهم اقتصادی کشور نیازمند آموزش و آشنایی با تکنولوژی روز دنیا را دارند بنابراین تلاش شده با همکاری اتاق اصناف و انعقاد تفاهم‌نامه‌های مرتبط با موضوع، با آموزش و پرورش، دانشگاه فنی و حرفه‌ای وزارت علوم و دانشگاه‌های علمی و کاربردی این نقیصه برطرف شود. وی تاکید کرد: با هدف گسترش صادرات، ایجاد شرکت‌های مدیریت صادرات به‌منظور بازاریابی و تولیدات و خدمات فنی مورد توجه است؛ چرا که بررسی‌ها نشان می‌دهد صنوف تولیدی توان مالی و اطلاعاتی معرفی محصولات، بازاریابی و صادرات را ندارند. از این رو با تدارک برنامه‌های مذکور این مشکل حل شده و ساختار بازاریابی محصولات ایرانی در جهان تغییر خواهد کرد تا شرکت‌های خرد نیز توان راهیابی به بازارهای جهانی را داشته باشند.

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016