با ما در ارتباط باشید

اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران

خبر شماره 101

پلیس امنیت کار شناسایی گمشده‌ها را آغاز کرد

تاریخ انتشار: 1 بهمن 1395 , بازدید: 1238
پلیس امنیت برای شناسایی افراد گمشده اقداماتی را در دستور کار قرار خواهد داد و برای این منظور تیم ویژه‌‌ای تشکیل شده است.

پلیس امنیت برای شناسایی افراد گمشده اقداماتی را در دستور کار قرار خواهد داد و برای این منظور تیم ویژه‌ای تشکیل شده است.

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و وسایل الکترومکانیکی تهران، حسین ساجدی‌نیا فرمانده انتظامی تهران بزرگ در این‌باره گفت: از روز شنبه 2 بهمن‌ماه شاهد اعمال برخی محدودیت های ترافیکی در سطح منطقه خواهیم بود.

 

ساجدی‌نیا افزود: این محدودیت‌ها همانند محدودیتهای ترافیکی جمعه خواهد بود و باید تأکید شود که مدارس محدوده ساختمان پلاسکو فردا باز است.

 

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به تشکیل تیم ویژه پلیس امنیت به منظور شناسایی افراد گمشده در حادثه ریزش ساختمان پلاسکو اظهار داشت: این تیم وطیفه شناسایی افراد گمشده و تعداد دقیق آنها را برعهده دارد.

 

ساجدی‌نیا درباره آخرین وضعیت اموال شناسایی شده کسبه در زیر آوار تصریح کرد: در زمان آواربرداری‌ها، برخی از اموال کسبه خارج شده که این اموال به کلانتری 109 بهارستان منتقل و افراد می‌توانند با مراجعه به این کلانتری، اطلاعات اموال خود را ثبت کنند.

 

وی تاکید کرد: شرایط برای مراجعه کسبه به کلانتری 109 بهارستان برای پیگیری اموال فراهم شده است.

 

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به آمار اعلام شده از تعداد خانواده‌های مراجعه‌کننده به کلانتری بهارستان برای اعلام مفقودی اعضای خانواده خود، گفت: پیش از این اعلام شده بود 25 نفر به این کلانتری مراجعه کرده‌اند اما این خبر تایید نمی‌شود. 

آسانسور

تبلیغات

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی به همراه دارد.
© eett.ir All rights reserved 2016